Materiály

Na této stránce najdete materiály k cestování na vlastní pěst ke stažení či poslechu. Budou postupně přibývat. Materiály jsou buď k dispozii zdarma nebo k zakoupení.

NOVÝ: Záznam webináře Kam vyrazit na dovolenou v roce 2024

Webinář proběhl 31. ledna 2024 a ukázali jsme v něm 18 tipů na dovolenou za co nejlepší peníze v rozmezí březen-srpen (vždy cca týdenní cesta pro 4člennou rodinu – letenky, ubytování u pláže a někdy auto). Zároveň jsme sdíleli, na co dát pozor při nákupu letenek (+ naše fígle), rezervaci ubytování (+ naše fígle) a záludnosti autopjčoven. 60 prezentace + 30 min otázky účastníků.

Záznam webináře Jak si zařídit dovolenou na vlastní pěst: webinář

Návod, jak hledáme letenky a ubytování a krátce také k autopůjčovnám. Naživo jsme hledali letenky na základě poptávky od účastníků webináře. 60 minut výkladu plus 30 minut otázek a odpovědí. Ať můžete vyrazit na vlastní pěst! Záznam webináře získáte ZDE.

On-line kurz Letadlem s dětmi

Vše, co potřebujete o létání s dětmi vědět dřív, než vyrazíte, cena 1290 Kč (včetně DPH) KOUPIT (předplatitelé na mém Hero mají 30% slevu).

Je to 11 videolekcí s poznámkami s odkazy, balící seznam ke stažení, certifikát “Můj první let” ke stažení a přístup k tajným slevám. Vše na jednom místě a s aktualizacemi. Jak odbavit kočárek, jak s autosedačkou, povolené jídlo a pití do letadla pro děti a mnoho dalšího.

Mapy ke stažení

Ušetříte čas ručním klikáním zajímavých míst do mapy. Námi doporučená místa zobrazíte v Google Maps (v mobilu i na desktopu) a můžete hned vyrazit.

  • SKIATHOS – pláže, restaurace, vyhlídky, parking, cena 65 Kč (včetně DPH) KOUPIT
  • MALLORCA – mapa míst + pláže, restaurace, cena: 99 65 Kč (včetně DPH) KOUPIT
  • BENÁTKY – mapa míst včetně restaurací, odkud vyplouvá loď,.. cena: 99 65 Kč (včetně DPH) KOUPIT
  • AZORY – mapa míst, co vidět, restaurace a kam s dětmi, cena: 99 65 Kč (včetně DPH) KOUPIT

Výměna domovů

  • ŠABLONA INSTRUKCÍ pro hosty (angličtina), cena 189 Kč (včetně DPH) KOUPIT
Scroll to top