O Babce

S manželem jezdíme na spontánní výlety bez mobilu, max. se třemi věcmi s sebou a vlakem tam, co člověk ve frontě na jízdenky před námi. Ve videu pár příkladů z toho, co jsme na takových výletech zažili.

Krom toho se také navzájem překvapujeme cestami, kdy ten druhý neví, kam letí. Někdy až do přistání v cílové destinaci.

Blog píšu od roku 2008. Původně studentské dílo, dnes koníček. Pracuji na plný úvazek jako Agile Coach v oblasti vývoje softwaru. Spolupráci se nebráním, nicméně ji k životu nepotřebuji. Budu ale ráda propagovat činy, myšlenky i produkty, které souzní s překračováním komfortní zóny, zvědavostí a zbavováním se předsudků. Kontakt: tereza.simunkova@gmail.com

Čísla

Blog má cca 15 tisíc návštěv měsíčně. K blogu patří facebooková stránka s více než 5 600 fanoušky. Na Instragramu mám jen 400.

Cestovatelské bio

Se Skyeurope jsem poznala Evropu, na VŠ studovala na Zélandu a během cest přespala u padesátky Couchsurferů.

Žila jsem na Novém Zélandu, v Bretani, na Maltě, na Madeiře a v Portu. Po prozkoumání Asie (Thajsko, Kambodža, Srí Lanka, Filipíny) mě okouzlila Střední a Jižní Amerika (Mexiko, Guatemala, Ekvádor, Peru, Karibik).

V roce 2010 jsem stihla Sýrii a Jordánsko. Se dvěma pasy jsem zvládla Izrael i Írán. S manželem  jsme objevili Taiwan a Gruzii. Konec roku 2017 jsme strávili na Zélandu. A konečně – v roce 2018 jsme se vzali a na líbánky letěli na Havaj. Krom toho jsme ten rok ještě navštívili Kazachstán, Srbsko a pár destinací v EU. V roce 2019 jsme zaletěli na Floridu, v dubnu do Kanady (Québec) a v červnu do Japonska plus několik evropských destinací.

Nyní je v mém hledáčku evropský venkov.

Scroll to top