O Babce

S manželem se navzájem překvapujeme cestami, kdy ten druhý neví, kam letí. Někdy až do přistání v cílové destinaci. V létě 2021 jsme začali s výměnou domovů – viz detailní článek, jak Home Exchange funguje, nebo můj text pro Respekt.cz (rubrika Jeden den v životě). O našich cestách jsem v srpnu 2022 v rozhovoru DVTV:

Jezdíme také na spontánní výlety bez mobilu, max. se třemi věcmi s sebou a vlakem tam, co člověk ve frontě na jízdenky před námi. Ve videu pár příkladů z toho, co jsme na takových výletech zažili.

V roce 2020 jsme do naší cestovatelské rodiny přivítali syna Adama. Zrovna v době koronavirové a karantény. V rámci projektu Školy improvizace #zivotZaRouskou vzniklo následující video o tom, jak vyrazit na výlet doma. V sekci Česko najdete naše už rodinné výlety po ČR. Články o létání v těhotenství, cestování s miminkem nebo jak vybrat kočárek najdete v sekci S miminkem.

Blog píšu od roku 2008. Původně studentské dílo, dnes koníček. Veškerý obsah včetně fotografií je můj. Peníze vydělávám koučováním jednotlivců a týmů – krom klasického koučování pracuji od roku 2012 jako Agile Coach. Lektoruji ve Škole improvizace. Spolupráci se nebráním, nicméně ji k životu nepotřebuji. Budu ale ráda propagovat činy, myšlenky i produkty, které souzní s překračováním komfortní zóny, zvědavostí a zbavováním se předsudků. Na žádost vám ráda zašlu aktuální media kit se statistikami.

Kontakt

Tereza SCHINDLEROVÁ – tereza.simunkova(zavináč)gmail.com, tel. 724 049 535

Podpořte tento projekt

Pokud vám informace na webu byly užitečné do té míry, že byste chtěli za čas, který tomu dávám, zaplatit, pošlete příspěvek sem – podrobnější info ZDE.

Čísla

Blog má cca 15 tisíc návštěv měsíčně. K blogu patří facebooková stránka s více než 18 000 fanoušky. Na Instagramu @cestujzababku mám kolem 60 000 příznivců.

Cestovatelské bio

Se Skyeurope jsem poznala Evropu, na VŠ studovala na Zélandu a během cest přespala u padesátky Couchsurferů.

Žila jsem na Novém Zélandu, v Bretani, na Maltě, na Madeiře a v Portu. Po prozkoumání Asie (Thajsko, Kambodža, Srí Lanka, Filipíny) mě okouzlila Střední a Jižní Amerika (Mexiko, Guatemala, Ekvádor, Peru, Karibik).

V roce 2010 jsem stihla Sýrii a Jordánsko. Se dvěma pasy jsem zvládla Izrael i Írán. S manželem  jsme objevili Taiwan a Gruzii. Konec roku 2017 jsme strávili na Zélandu. V roce 2018 jsme se vzali a na líbánky letěli na Havaj. Krom toho jsme ten rok ještě navštívili Kazachstán, Srbsko a pár destinací v EU. V roce 2019 jsme zaletěli na Floridu, v dubnu do Kanady (Québec) a v červnu do Japonska plus několik evropských destinací.

Od 2020, kdy se nám narodil syn a ten rok se nikam nesmělo, cestujeme převážně po Evropě (Azory, Kanáry, Korfu, Sicílie, Rumunsko, Švýcarsko,….) a zkusili jsme také Emiráty na vlastní pěst. Nyní nás čeká naučit se cestovat se dvěma dětmi.

Scroll to top