Průvodce Madeira

CESTUJ ZA BABKU - o webu

Cestuj za babku přináší rady a tipy na cesty. Přestaňte být turisty a cestujte tak trochu jinak. Poznejte život místních nejen skrz okno vedoucí z ulice k někomu domů. Mluvte na cestách s lidmi, neuzavírejte se do sebe a nezůstávejte ve skupince svých známých. To je opravdové cestování, když se na cestách cítíte, jako kdybyste byli doma.

Na tomto webu najdete tipy na levnou dopravu, ubytování, stravování, zábavu a kulturu při vašich cestách po světě.

Babce se zatím podařilo zmapovat některá evropská města - Paříž, Lisabon, Benátky, Atény,..., dále Thajsko a Kambodžu, Karibik, část Blízkého východu a také Nový Zéland s Austrálií. Ještě na vejšce Babka trávila léta v zahraničí (Malta, Bretagne, Madeira). Výměnný semestr strávila na Zélandu. K tomu čas od času pořádá kulturní výstavy fotografií z různých koutů světa. V roce 2016 se mimo Evropu podívala do Ekvádoru včetně Amazonie, Iránu a Izraele. V roce 2017 už proběhla Dominikánská republika a chystá se Minsk, Taiwan a opět Madeira!

V Kalendáři najdete babčiny plány na cesty, a tak se snad stránky i díky Vám brzy rozrostou.

Tereza Šimůnková je držitelkou autorských práv na veškerý obsah těchto webových stránek včetně textů, fotografií a grafických děl.

Madeira Paříž
© Tereza Schindlerová (Šimůnková) 2008-2018